Image placeholder
Image placeholder

Dopřejte dětem letní tábor s Dobrými vílami

Darujte dětem z dětských domovů zážitek a čas s vílami. Bereme děti na dva letní tábory plné spousty společných radostných chvil.
#objetijevicnezhracka

Přispějte dětem na konkrétní zážitek nebo aktivitu.


Illustration

Pošlu jedno dítě na letní tábor. 

Illustration

Pošlu děti na výlet za kulturou.

Illustration

Podpořím děti 5 hodinami doučování.

Illustration

Dopřeji dětem společné hraní s vílami.

Illustration

Chci poslat pohádku na dobrou noc.

„Každé z „našich“ dětí známe jménem, víme co mají rády a jsme pro ně kamarády, na které se mohou spolehnout. Když jim pošlete Dobrou vílu, moc ráda je obejme a vykouzlí jim úsměv na tváři. Objetí je totiž víc než hračka.

Angelika Nevěřilová, zakladatelka

Individuální dárcovství

Uskutečněte dárcovskou výzvu. Můžete běhat, jezdit, lézt do výšin nebo oslavit narozeniny či výročí a vaše přátele požádat o přispění na naši činnost.

Třeba jako Bára. Bára šla Stezku Českem - 1 000 km v horách pro 8000 dětí v ústavní péči.

Uspořádejte narozeninovou sbírku a zapojte své okolí. Místo dárku dobro pro víly.

Firemní dárcovství

Změna životů dětí v dětských domovech: Vaše finanční podpora přetváří osudy dětí, které začínají život na obtížné cestě. Vaším příspěvkem můžete otevřít dveře k lepšímu vzdělání, individuálnímu přístupu a příležitostem, které si zaslouží.
Sociální odpovědnost: Spolupráce s námi posiluje vaši firemní sociální odpovědnost. Vaše firma může být hrdá na to, že ji není lhostejný svět okolo ní a pomáhá vytvářet zdravější, šťastnější a perspektivnější společnost.
Transparentnost a důvěra: Zaručujeme transparentní správu finančních prostředků. S transparentním účtem je naše práce otevřená kniha, kterou můžete procházet a vyhodnocovat. Zároveň každý rok vydáváme výroční zprávu. V případě navázání spolupráce vám rádi vystavíme dárcovskou smlouvu.
Kontaktujte nás pro více informací: Dorota Cikánová, zc.yliverbod%40atorod, +420 604 454 165
Přidejte se k nám a buďte součástí pozitivní změny, společně můžeme dát dětem v dětských domovech naději na úspěšnou budoucnost. Podívejte se na příklady proběhlých výzev a založte tu svou! ↓↓↓

Reference od našich partnerů


Mazars dlouhodobě podporuje Dobré víly. Líbí se nám, co Víly pro děti dělají, a na takovou činnost je radost přispívat. Naši zaměstnanci se rádi účastní návštěv dětských domovů, se kterými nás Dobré víly propojily. Máme společnou radost z každé sbírky, kterou uspořádáme a zpětná vazba od zaměstnanců je vždy pozitivní. Těší nás, že Mazars může být prospěšný i pro děti, které nemohou vyrůstat ve fungujících rodinách. Je nám velkou ctí být u toho a vidět, když Víly nosí radost do dětských domovů.

Zuzana RozsívalováManažerka ESG

Starost o budoucí generace je závazek i poslání, které je součástí naší firemní strategie. Vymýšlíme, inovujeme a tvoříme špičkové technologie, které mění současnost. Budoucnost však mají v rukou další generace. Proto podporujeme projekty, organizace i jednotlivce, kteří se starají o zdraví, vzdělání a kulturní rozvoj dětí a mládeže.

Jan Janča, CEO, Cognito

S Dobrými vílami máme krásnou symbiózu. Jsme moc rádi, že můžeme být součástí něčeho, co dává svým přesahem tak velký smysl. Spolupráce trvá již několik let, vždy jsme vymysleli něco, co nám společně ladilo. Jsem ráda, že se nám daří propojovat aktivity s dětmi z dětských domovů s našimi teambuildingovými aktivitami, jedním z příkladů je naše každoroční návštěva na letním táboře. Děkujeme za srdcové partnerství. :-)

Pavla Němcová, HR manažerka, Kytary.cz

V MoroSystems rádi pomáháme komunitě, ve které žijeme a potřebným. Napadlo nás využít moderní technologii NFT blockchain pro charitativní účely. Hledali jsme organizaci, která sdílí podobné hodnoty, a tak jsme našli Dobré víly. Zaujala nás jejich myšlenka: "Objetí je víc než hračka." Věří, stejně tak jako my v MoroSystems, že štěstí v životě není určováno pouze majetkem a vzděláním ale také kvalitními vztahy. Moc si vážím, že Dobré víly s námi do projektu šli. Že jsme mohli pomoci tím, co umíme nejlépe - vývojem softwaru.

Tomáš Páral, CEO, MoroSystems

K čemu dary slouží

Illustration

Dlouhodobá činnost

Pod svými křídly máme 16 domovů, se kterými spolupracujeme. Děti navštěvujeme pravidelně v jejich „domovech“, pomáháme jim se školní přípravou, věnujeme se jim individuálně a hrajeme si. Pravidelně každý týden navštěvujeme děti v DD Dolní Počernice, DD Mladá Boleslav, DD Nové Strašecí, DD Olomouc, DD Tišnov, DD Ústí nad Labem, DD Zruč nad Sázavou, DD Ledce a DD Pyšely. Spolupracujeme také s DD Krnsko, DD Hranice, DD Přerov, DD Hora svaté Kateřiny, DD Dolní Čermná a DD Boršov nad Vltavou.

Illustration

Jednorázové aktivity

Zpravidla jednou za měsíc, o víkendu, pro děti naplánujeme program, který podporuje jejich osobní rozvoj, umožňuje jim něco nového poznat a zažít. Vezmeme je do muzea, do divadla, do přírody, za sportem atd. Tyto aktivity doplňují naše pravidelné návštěvy a pomáhají nám děti poznat mimo zařízení dětského domova.

Podpořte Dobré víly

 

Rychlá QR platba

Rychlá platba QR kódem přes Darujme.cz

Přispějte jakoukoliv částku měsíčně či jednorázově.Transparentní účet: 2300868396/2010 (Fiobanka)

Díky vám jsme v roce 2023pro děti společně připravili

9 460 objetí

535

aktivit

87

dobrovolníků

7

483

doučování a pravidelné návštěvy

9

kulturních akcí

7

pobytových akcí

18

výletů a individuálních aktivit

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

13

sportovních akcí a kroužků

3

vzdělávacích akcí

Image placeholder
Image placeholder

Podpořte nás nákupem

Udělejte si radost nákupem některého z originálních dárků,které s láskou vyrábí Magifešn.

Pošlete dárcovskou SMS 

Na číslo 87 777 ve tvaru:
DMS DOBREVILY 30neboDMS DOBREVILY 60neboDMS DOBREVILY 90neboDMS DOBREVILY 190

Cena DMS je 30, 60, 90 nebo 190 Kč. Více na www.darcovskasms.cz

Rychlá platba QR kódem přes Darujme.cz

Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Illustration
Illustration

Vzkazy od dárců

„Milé Dobré víly, ráda jsem podpořila Váš projekt. Díky za to, že se dětem věnujete, protože sebelepší hračky opravdu nestačí.“

Miroslava D. V.

„Děkuji za Váš krásný projekt a za pomoc dětem v dětských domovech formou, kterou to děláte. Ne jen poslat plyšáky, ale opravdové lidi se zájmem o jednotlivé dětské osudy.“

Eliška N.

„Děkuji Dobrým vílám za vše, co pro děti dělají. Objetí je skutečně více než hračka. A tato forma podpory a pomoci má opravdu smysl.“

Andrea K.

„Děkujeme za nákup trampolíny a přejeme všem dětičkám, ať si ji užívají, co nejvíce to půjde. Dívali jsme se na vaše stránky a moc se nám líbí, jakým způsobem pomáháte. Už z těch stránek je poznat, že to děláte srdcem, což je úžasné. Fandíme všem dobrým vílám.“

KOSÁČCI – hračky, které letííí, s.r.o.

Jsme členem

Subway
Burger King
Burger King
Platforma do dospělosti

Tvorba jedinečného blockchainového NFT portálu

Illustration


Finanční dárci nad 50 000 Kč

PILZ
SKF
PŘEDVÝBĚR.CZ
Araymond
Araymond
Araymond
Araymond
Araymond
Araymond
Araymond

Pro bono služby a produkty

FPS Repro
Kaňka Šafka – advokátní kancelář
PragoTour
Mazars
Prevent
Kores
Kores
Kores
Kores
Kores

Granty

Nadace Terezy Maxové
TESCO
NROS
NROS
NROS

Spolupracujeme

ČSOB pomáhá regionům
dm
Nadace Terezy Maxové
dm
dm
dm
dm
PEPCO